Welcome to Realton

Welcome to Geerts Real Estate

nav icon

Duurzame Villa's in Rustige Omgeving, Fuente Álamo, Murcia

€269,780

2,870/sqm

Meer informatie

Overzicht

Slaapkamer

3

Bad

2

Bouwjaar

-

Garage

1

Sqm

94

Woningtype

villa

Beschrijving Woning

Nieuwgebouwd residentieel project van villa's en herenhuizen in Fuente Álamo, Murcia, met nadruk op duurzaamheid en een rustige levensstijl te midden van prachtige natuurlijke landschappen. De woning beschikt over airconditioning, video-intercom, privézwembad en uitzicht op de bergen. Gelegen op 30 minuten van de luchthaven van Murcia - Corvera.

Ontdek uw droomhuis in de onlangs gebouwde duurzame villa's en herenhuizen in Fuente Álamo, Murcia. Met een prijs van €269.780 bieden deze prachtige woningen een sereen en duurzaam leven temidden van adembenemende natuurlijke landschappen, op slechts 30 minuten van de luchthaven Murcia - Corvera. Stap in een wereld waar rust heerst, zodat u kunt ontsnappen aan de drukte van het stadsleven en toch verbonden blijft met de natuur. Met een focus op energie-efficiëntie en milieuvriendelijke materialen, is elke villa ontworpen om de ecologische impact te minimaliseren en een harmonieuze levensstijl binnen de lokale gemeenschap te bevorderen.
Deze villa's met 3 slaapkamers en 2 badkamers, met een perceelgrootte van 181 m2 en een royale woonoppervlakte van 94 m2, zijn perfect voor gezinnen die op zoek zijn naar comfort en stijl. Kenmerken zijn onder andere volledige luchtverwarming, een geavanceerd video-intercomsysteem, en een privézwembad van 2,5x4,5 meter, compleet met onderwaterverlichting en een zoutchlorinatiesysteem.
Extra voorzieningen zijn elektrische rolluiken, voorbereid voor buitenkeukens of jacuzzi's op het solarium, en voldoende opbergruimte met stijlvolle wit gelakte kasten. Geniet van uw ochtendkoffie of avondbijeenkomsten op uw ruime terras van 93 m2, dat perfect is voor ontspanning en vermaak.
Gelegen in het pittoreske Mar Menor bekken, is Fuente Álamo omringd door de indrukwekkende bergen van Carrascoy, Algarrobo en Los Gómez, die een prachtig uitzicht en talloze mogelijkheden voor buitensport bieden. Met gemakkelijke toegang tot nabijgelegen winkels op slechts 6 km afstand, biedt deze locatie een rustige gemeenschapsgevoel zonder moderne gemakken te verwaarlozen.
Ervaar de rust en charme van Fuente Álamo in deze duurzame villa's die werkelijk de essentie van een vredige levensstijl belichamen.

Details Woning

Woning ID

JG9473

Prijs

269,780

Grootte Woning

94

Badkamers

2

Slaapkamers

3

Garage

1